Gigabyte GP-P850GM 80 Plus Gold 850W Modular Power Supply
Gigabyte
(No reviews yet)
Condition:
Refurbished
Current Stock:
Out of stock
Out of Stock
80 PLUS Gold certified
Fully modular design
120mm Smart Hydraulic Bearing (HYB) Fan
Main Japanese capacitors
Powerful single +12V rail